اختصاصی تکسین لب: نمادهای مدارهای الکترونیکی

circuit_components

تا به حال حتما بارها پیش آمده که در شماتیک یک مدار الکترونیکی به نمادهای عجیبی بربخورید که معنی آن را ندانید یا لااقل بین دو یا چند مورد شک کنید. در این پست فایلی را تهیه کرده ایم که تا جای ممکن به زبان فارسی اسم تمام نمادهای مدارهای الکترونیکی برای پی بردن به المان مداری آن  را برای شما لیست کرده باشد.دانستن دقیق نمادهای مداری برای هر مهندس این حوزه کاملا ضروری است.اما مواردی نیز هست که همواره تکرار نمی شوند تا در ذهن فرد بمانند یا بعضا بین دو یا چند نماد شباهت های زیادی وجود دارد که به خاطر سپردن تفاوت های آن ها واقعا دشوار است. لذا می توان این فایل کوجک و سبک PDF را همواره در گوشی همراه خود داشت تا در مواقع ضروری به راحتی بتوان اسم دقیق هر یک از المان های مداری را به دست آورد.

از این پس نیز سعی بر این خواهد بود تا موراد این چنینی به صورت فایل های کوچک برای دانلود قرار داده شود. امیدواریم که مفید فایده واقع شود.

pdf_logo دانلود فایل PDF نمادهای مداری

 

مشخصات مقاله
عنوان
اختصاصی تکسین لب: نمادهای مدارهای الکترونیکی
توضیحات
تا به حال حتما بارها پیش آمده که در شماتیک یک مدار الکترونیکی به نمادهای عجیبی بربخورید که معنی آن را ندانید یا لااقل بین دو یا چند مورد شک کنید. در این پست فایلی را تهیه کرده ایم که تا جای ممکن به زبان فارسی اسم تمام نمادهای مدارهای الکترونیکی برای پی بردن به المان مداری آن را برای شما لیست کرده باشد.
نویسنده
ناشر
تکسین لب
لوگو ناشر
خیلی بدضعیفمتوسطخوبخیلی عالی (3 نظر, امتیاز کل: 3٫00 از 5)
Loading...
با دوستان خود به اشتراک گذارید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *